NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE DLA PRZERZEDZONYCH WŁOSÓW

Objętość GL

W dzisiejszych czasach przerzedzenie włosów i częściowe łysienie stanowią narastające problemy; dlatego w 2018 roku wprowadziliśmy GL Volume.

 

Technologia Great Lengths

Szybka i łatwa aplikacja dzięki specjalnej technologii zagęszczania: ten produkt jest wytwarzany z wysokiej jakości naturalnych włosów Great Lengths, które są ręcznie wszywane w koronkową siatkę i wiązane. Produkt GL Volume został zaprojektowany, aby budować zaufanie kobiet cierpiących na wypadanie i przerzedzanie włosów lub z rzadkimi plamami wokół korony głowy.


Siatkę nakłada się na naturalne włosy klientów za pomocą kropli GL Keratin i GL Braid. Niewykrywalny po nałożeniu GL Volume wtapia się w naturalne włosy klientów, pozostawiając naturalne i gładkie wykończenie. Bez szkody dla naturalnych włosów możemy pomóc naszym klientom osiągnąć wspaniały wygląd i poczuć się w 100% sobą.

GLVOLUME_MASTER-v4

Naturalne rozwiązanie GL dla przerzedzonych włosów

 

Aplikacja GL Volume jest niezwykle szybka i łatwa, w ciągu niecałej godziny nasz klient będzie cieszył się zupełnie nowym wyglądem, który można dodatkowo spersonalizować za pomocą dowolnego zabiegu (szczotkowanie, prostownica i styler).

Siatkę GL Volume można nosić przez 4-6 tygodni, a następnie należy ją zdjąć i zaaplikować ponownie, aby upewnić się, że dobrze przylega do naturalnych włosów. Przy odpowiedniej pielęgnacji może przetrwać do 8 miesięcy; po tym okresie można ją zregenerować 2 razy. Jest dostępna w 3 różnych typologiach, można ją także dostosować na żądanie.

SHOT13_T_v01_8BIT-2

REGULARNA

Idealna dla klientów cierpiących na wypadanie i przerzedzanie włosów.

Siatka jest ręcznie tkana, aby umożliwić stylistom łatwe zapętlenie włosów klienta i przymocowanie elementu.

DUŻA GĘSTOŚĆ

Idealna dla klientów cierpiących na silne wypadanie włosów. Siatka jest bardzo wąsko tkana, aby można ją było łatwo przymocować do włosów.

SHOT14_v01_8BIT-2
SHOT15_v09_8BIT-2

PLUS

Zintegrowana ze skórą (o zdefiniowanym kształcie). Zaprojektowana przy użyciu kleju klasy medycznej.

Właściwości i cechy

Krople GL

Służą do zabezpieczenia części GL Volume na naturalnych włosach. Są zaprojektowane tak, aby współdziałać z naturalną strukturą włosów i skóry głowy.

W rzeczywistości nasza Keratyna ma strukturę molekularną, która bardzo przypomina strukturę ludzkich włosów: rozszerzanie się pod wpływem wody i kurczenie się po wysuszeniu. Ma to zapewnić zachowanie naturalnych włosów w dobrej kondycji i nie powoduje żadnych uszkodzeń.

Remy Hair

Włosy «Remy» są synonimem wysokiej jakości i są zdrowsze, gładsze i bardziej błyszczące; oznacza to, że wyrównanie łuski pozwala uniknąć nieprzyjemnego splątania.Nasz proces zamówień zapewnia, że​​wszystkie nasze włosy są w 100% Remy. Prowadzimy drobiazgową kontrolę jakości, gwarantując naturalny kierunek włosa na wszystkich etapach produkcji.

Ponadto drobiazgowa kontrola jakości gwarantuje zachowanie naturalnego kierunku włosów na wszystkich etapach produkcji.

Siatka objętościowa GL

Włosy wszywane są ręcznie w koronkową siatkę, co sprawia, że węzły znajdują się wewnątrz siatki, zapobiegając kontaktowi ze skórą głowy i tym samym podrażnieniu głowy klienta. Koronkowe otwory siatki zapewniają wygodne zapętlenie naturalnych włosów, jednocześnie umożliwiając oddychanie skóry głowy.

Co więcej, kolor siatki jest zawsze ściśle dopasowany do naturalnej bazy włosów klienta, dzięki czemu siatka jest niewidoczna po nałożeniu na włosy. Standardowa siatka ma wymiary 14 x 16 cm.

DOWIEDZ SIĘZNAJDŹ SWÓJ KOLOR

close

Wybierz kolor i zapoznaj się ze szczegółami

M1

Na zamówienie długość
 • 14"

M10

Na zamówienie długość
 • 14"

M13

Na zamówienie długość
 • 14"

M14

Na zamówienie długość
 • 14"

M16

Na zamówienie długość
 • 14"

M17

Na zamówienie długość
 • 14"

M18

Na zamówienie długość
 • 14"

M19

Na zamówienie długość
 • 14"

M2

Na zamówienie długość
 • 14"

M3

Na zamówienie długość
 • 14"

M4

Na zamówienie długość
 • 14"

M5

Na zamówienie długość
 • 14"

M6

Na zamówienie długość
 • 14"

M7

Na zamówienie długość
 • 14"

M8

Na zamówienie długość
 • 14"

M9

Na zamówienie długość
 • 14"
GL 3200 system for thermal applicatio

GL 3200 - Aplikacja termiczna

Technologia termiczna zapewnia łatwy i czysty proces aplikacji, ponieważ nie wymaga użycia kleju ani stopionego wosku, co zapewnia dyskretny i niewidoczny efekt. Jednocześnie aplikacja jest całkowicie bezpieczna i bardzo wygodna, ponieważ jedna strona maszyny GL3200 nagrzewa się, osiągając taką samą temperaturę jak lokówka.

Maleńkie połączenie uzyskane dzięki temu systemowi pozwala na szczotkowanie, gwarantuje długotrwałą wytrzymałość i - co ważniejsze - nie szkodzi naturalnym włosom.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ